Дударик запрошує на авторський концерт-презентацію композиторки с. Марії Слєпченко «Пісня Пісень»

У програмі: духовні твори для мішаного хору, «Симфонічна поема» для симфонічного оркестру і ораторія для солістів, хору та симфонічного оркестру.

10 та 11 червня у Львівській національній філармонії відбудеться концерт «Марія Слєпченко. «Пісня Пісень». Прем’єрне виконання».

«Це буде особливий авторський концерт-презентація творчості і самої композиторки - сестри Марії Слєпченко»,- повідомили організатори.

У програмі концерту: духовні твори для мішаного хору, «Симфонічна поема» для симфонічного оркестру і ораторія для солістів, хору та симфонічного оркестру - «Пісня Пісень».

«Хоч усі твори прозвучать у Львові вперше, сестра Марія вже встигла здобути дві премії на престижних європейських композиторських конкурсах. Тепер і львівський слухач матиме нагоду познайомитись із надзвичайною музикою композиторки. Школа ім. Марії Крушельницької, консерваторія, тривалі музичні студії в Польщі і в решті Американська музична академія наповнили її музику хистом і професійністю», - додали організатори.

Учасники і виконавці: Юрій Йосифович - баритон, Уляна Горбачевська - мецо-сопрано, академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, камерний хор «Глорія», національна академічна чоловіча хорова капела «ДУДАРИК».

Диригенти: Юрій Бервецький та Дмитро Кацал.

Переглядів: 0