«Дударик та Друзі» завершили збір коштів на безпілотник

Відбувся перший концерт «Дударик та Друзі» у межах мистецького марафону зі збору коштів на безпілотник для 24 ОМБР, на черзі – зимове спорядження.

Під час заходу вдалося дозібрати 150 тис. грн, що на 50 тисяч більше, ніж потребували, щоб закрити збір на безпілотник, повідомили у капелі.

«Це була зустріч львів’ян, які  невербально домовились прийти і закрити збірку для 24 ОМБР. Наш концерт слугував доброю нагодою для цього діла. Такої солідарної спільноти ще пошукати! Невдовзі хлопці випустять це птаство нам на перемогу, а кацапству на лихо», – розповів керівник Дудрика, заслужений діяч мистецтв України, диригент Дмитро Кацал.

Другий концерт «Дударик» та друзі» відбудеться 22 листопада у театрі Марії Заньковецької. Кошти з другого концерту підуть на зимовий комплект для захисників.

На сцені виступлять Соломія Чубай, Олег Онещак, Наталя Рибка-Пархоменко, Микола Береза, Олександра Люта, Юрій Йосифович, Уляна Горбачевська, Віталій Боднар, Марія Онещак. Рок-оркестра, музики оркестру, Дударик-Forever. Квитки можна придбати тут.

Нагадаємо, що спільно з друзями «Дударик» започаткував проведення мистецького марафону на підтримку ЗСУ. Збирали 2 мільйони гривень на безпілотник для 24 ОМБР.

Переглядів: 0