ДСНС України зібрала на одному сайті корисні поради під назвою «Абетка безпеки»

У Львові розмістили сітілайти та цифрові екрани з QR-код, за яким людина може перейти на «Абетку безпеки»

Абетка у деталях розповідає про правила дій під час виявлення мін, виникнення пожеж, радіологічної, хімічної, біологічної та інших загроз техногенного і природного характеру. А також правила поведінки цивільних під час ведення активних бойових дій та багато іншого. Прочитати абетку можна за посиланням.

У Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Запоріжжі розмістили борди, сітілайти та цифрові екрани. На них – QR-код, за яким людина може перейти на Абетку безпеки і ознайомитись із інформацією, яка потенційно може зберегти здоров’я та життя.

Інформаційна кампанія розроблена спільно з Фонд Східна Європа в межах «Програми цивільного захисту», що впроваджується у партнерстві з Hala Systems Inc. коштом Європейського Союзу.