Другу партію позашляховиків передали лісівники Польщі для ЗСУ

Сьогодні, 30 травня, військовим Збройних Сил України відправили позашляховики, які напередодні у межах співпраці з Львівською обласною військовою адміністрацією і Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства передали лісівники Польщі.

Польські лісівники передали для потреб ЗСУ чергові 10 автомобілів підвищеної прохідності. Участь у передачі взяв заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

«Приємно, що заходи з передачі авто від колег-поляків відбуваються уже не вперше. Дякую польським лісівникам, які підтримують нас та нашу армію. Це нам додає сил та наснаги у боротьбі з ворогом. Бажаю, щоб ці автомобілі служили якомога довше та усі військові повернулися на них додому цілими та неушкодженими», — сказав Юрій Бучко.

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека наголосив на важливості такої ініціативи зі сторони республіки Польща.

«Ми з першого дня широкомасштабного вторгнення військ рф дуже тісно співпрацюємо з польськими колегами. Це була їхня ініціатива, щоб надати нам допомогу. Усе почалося з ліків, продуктів, одягу, речей першої необхідності і врешті-решт дійшло до автомобілів. Транспорт є надзвичайно важливим для армії і ми дуже вдячні нашим польським колегам за цю допомогу, — зазначив Анатолій Дейнека.

Опісля процедури передачі автомобілів військовий капелан отець Михайло освятив їх.

«Хай Господь-Бог береже кожну християнську душу усіх воїнів, які боронять наш край. Наші воїни бережуть українську землю, щоб вона була вільною та процвітаючою, а наші діти жили у незалежній та соборній Україні», — наголосив отець Михайло.

Нагадаємо, це вже друга партія позашляховиків для українських військових, яку надали польські лісівники. Попередні 12 автомобілів підвищеної прохідності, які вони передали 9 травня, уже служать ЗСУ.

Загалом «1000 автомобілів свободи» поставили собі за мету передати нашим воїнам Львівська обласна державна адміністрація, ГО «Добро.Дій» та Міжнародний штаб допомоги українцям. Львівський Оборонний Кластер укомплектує їх п’ятьма тисячами бронежилетів.

Переглядів: 1