Другокурсниця Львівського університету внутрішніх справ пройшла відбір до лав «Гвардії наступу»

Дарині 18 років. Вона студентка другого курсу Львівського державного університету внутрішніх справ. Родом дівчина із Берегівського району, Закарпатської області.

Разом з рідним 21-річним братом Павлом, дівчина пройшла відбір до лав штурмової бригади «Лють», сформовану на базі Національної поліції України.

Читайте також: Стриянка Лариса Борщ пройшла відбір у об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України «Лють».

Брат та сестра успішно пройшли усі етапи відбору: тестування. Співбесіду, здали нормативи з фізичної підготовки, пройшли військово-лікарську комісію. Тепер вони очікують на остаточне рішення поліцейської комісії.

Найстарший брат добровольців з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. Дарина та Павло зізнаються, що хочуть бути схожими на брата. Мрія Павла – бути в очах брата-військового та батьків – справжнім Героєм. Хлопець каже, що в усьому буде допомагати сестрі.

«Наш найстарший брат для нас є прикладом, патріотом України, справжній Героєм, на якого ми хочемо бути схожі. Ми дивимося на його безстрашність – і будь-який страх зникає. Бригада «Лють» - це можливість довести свою відданість народу та країні», - зізнаються Дарина та Павло.

До теми: На Городоччині добровольці записуються до лав новостворених бригад «Гвардії Наступу» (фото).

Нагадаємо, охочі приєднатися можуть подати анкету на сайті «Гвардії наступу». У Львівській області подати заявку на вступ до бригади можна у 8 ЦНАПах за такими адресами:

  • м. Кам’янка-Бузька, Львівський район, вул. Незалежності, 20 А;
  • м. Городок, Львівський р-н, вул. Майдан Гайдамаків, 6;
  • м. Стрий, Стрийський р-н, вул. Шевченка, 71;
  • м. Дрогобич, Дрогобицький р-н, вул. Бориславська, 8-А;
  • м. Золочів, Золочівський р-н, вул. Чорновола, 3;
  • м. Самбір, Самбірський р-н, площа Ринок, 1;
  • м. Червоноград, Червоноградський р-н, пр. Шевченка, 27;
  • м. Яворів, Яворівський р-н, вул. Львівська, 10.
Переглядів: 5