Дрогобиччина отримала 170 ноутбуків від ООН та компанії Google

Дрогобиччина отримала 170 нових хромбуків для кожної територіальної громади району, щоб навчання у районі відбувалось вчасно та якісно.

Загалом Львівщина отримала 2412 ноутбуків, які невдовзі передадуть у заклади загальної середньої та професійно-технічної освіти кожного району області.

При розподілі хромбуків для району, Дрогобицькою РВА враховувалось ряд факторів: кількість учнів, кількість педагогічних працівників, кількість учнів на один комп'ютер, а також наявність бюджетних коштів із забезпечення закону захищених статей із забезпечення галузі освіти в 2022 році.

Нове обладнання начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк передав керівникам освітніх закладам Дрогобиччини:

  • Дрогобицька ТГ отримала 80 хромбуків;
  • Трускавецька ТГ — 29 хромбуків;
  • Бориславська ТГ — 34 хромбуки;
  • Меденицька ТГ — 12 хромбуків;
  • Східницька ТГ — 15 хромбуків;

Усі хромбуки  призначені  для роботи дистанційного навчання для внутрішньо переміщених вчителів, котрі зараз працюють в нашому районі, а також і для місцевих освітян.

За рекомендацією Департаменту освіти у науки ЛОВА, розподіл  хромбуків покладено на місцеві адміністрації відповідних відділів.

Додамо, що передачу нової техніки для освітніх та навчальних закладів, ініціювало Міністерство освіти і науки України, спільно із Державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики», Освітнім Кластером у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародною неурядовою організацією «Save the children»  та компанії Google.

Переглядів: 0