Доступ до бази реєстрації мікропроектів буде закритий о 17:00 30 грудня

60 млн грн передбачили депутати Львівської обласної ради на реалізацію обласної програми  мікропроектів у 2017 році. Це на 6 мільйонів гривень більше, аніж було цього року. Збільшено також і максимально можливу суму проекту: до 400 тисяч, з яких 200 тисяч може компенсувати обласний бюджет.

Як розповідає начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку,
міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків апарату обласної ради Іван Собко, станом на 12:00 28 грудня вже зареєстровано 410 проектів. 240 повернуто заявникам на доопрацювання. Згаданий відділ виконує функцію секретаріату Конкурсної ради обласного конкурсу мікропроектів.

«Головною причиною повернення заявок є відсутність повного пакету документів. Багато помилок в реєстраційних картках, люди не розуміють, що таке базовий бюджет. Дехто надсилає за старими формами та вимогами. До речі, секретаріат не зобов’язаний повертати заявки на виправлення. Але ми розуміємо, що за кожною стоять люди та громади. Тому йдемо на зустріч. Всього очікуємо 700-900 заявок. З першими 250 зареєстрованими проектами можна ознайомитись на сайті обласної ради», – розповідає Іван Собко.

Під час проведення попереднього конкурсу в основний час було отримано 800 заявок на участь в обласному конкурсі мікропроектів. Але за рішенням Конкурсної ради час подачі було продовжено і отримано ще 600 заявок.

«Це було помилкове рішення, яке поставило в нерівні умови конкурсантів. Цього року доступ до бази реєстрації буде закритий о 17:00 30 грудня», – зазначив Іван Собко.

Цьогоріч найбільше заявок надходить з Жовківського, Сокальського, Стрийського, Старосамбірського та Бродівського районів, а також з Трускавця, Дрогобича, Червонограда та Львова. Обмаль подань з Дрогобицького,  Золочівського, Мостиського, Перемишлянського та Сколівського районів. Зареєструвати заявку он-лайн можна на офіційному сайті Львівської обласної ради за цим посиланням. Для реєстрації залишилось ще неповних три дні.

Переглядів: 326