Дорожники завершують капітальний ремонт автомобільної дороги Блищиводи – Смереків

В області завершують капітальний ремонт автомобільної дороги С140672 Блищиводи — Смереків.

“Ремонт цієї дороги розпочали з ініціативи Смереківської сільської ради, яка минулого року за власний кошт виготовила прєктно-кошторисну документацію та передбачила кошти з місцевого бюджету у сумі 920 тисяч грн. У цьому році Львівська облдержадміністрація дофінансувала виконання капітального ремонту цієї дороги з обласного бюджету в сумі 1,5 мільйони гривень та з державного дорожнього фонду в сумі три мільйони гривень. Як бачимо програма президента України «Велике будівництво» охоплює не тільки великі та масштабні об’єкти ремонту доріг, але й невеликі окремі об’єкти доріг місцевого значення, які важливі для територіальних громад”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Відтак, у межах капітального ремонту влаштували нову основу, двошарове асфальтобетонне покриття протяжністю 0,88 км та тротуар. Нині виконуються роботи з влаштування з’їздів та примикань. Невдовзі нанесуть розмітку та встановлять дорожні знаки.