Допоможе впевненіше почуватись на бездоріжжі: учень профтеху на Львівщині розробив машину для ЗСУ

Транспортний засіб уже протестували і готуються відправити на передову.

Макет buggi «Tyrex» створив здобувач освіти в одному із навчальних закладів області Тарас Януш.Транспортний засіб, який пристосований до важкопрохідних ділянок, уже протестували і планують передати на фронт.

«Buggi «Tyrex» – це саморобна модель повнопривідного транспортного засобу для проходження дуже важких дорожніх ділянок, зокрема, гірських. Автор проєкту прагне допомогти ЗСУ.

Такі речі зараз потрібні хлопцям, щоб швидко відпрацьовувати маневри, повертатися на місце дислокації, впевнено поводитися на полі бою», – зазначив начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти департаменту освіти та науки ЛОВА Іван Пикус.

Він також зазначив, що така конструкція придатна для використання не тільки під час воєнної служби, а й для туристичної галузі чи дозвілля.

Buggi «Tyrex» – лише перший варіант, в межах співпраці з партнерами планують створювати й інші моделі.

Департамент освіти і науки Львівської ОВА, департамент гуманітарної політики ЛМР та ГО «Пекельні кажани» підписали меморандум про подальшу реалізацію подібних проєктів на базі львівських закладів профтехосвіти.

Переглядів: 0