Допомога від благодійників, грантові можливості для підприємців та створення молодіжних центрів: головне на Львівщині за минулу добу

Двічі сирени сповіщали про повітряну тривогу у Львівській області – 8 травня об 11:58 та 9 травня о 04:44.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. У першому випадку була загроза ракетного удару з літаків з території росії. У другому – літаків ТУ-95МС з території Каспійського моря. На Львівщині небезпеки не справдились.

До кінця червня у всіх приміських та міжміських автобусах Львівщини запрацює система безготівкової оплати за проїзд. Наша область першою в Україні запроваджує електронний квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують в межах області. Оплатити за проїзд можна буде за допомогою валідаторів – пристроїв, які встановлені у автобусах біля водія. Їх уже тестують на деяких маршрутах. Як розрахуватися за проїзд тим, хто не має смартфона чи банківської картки – пояснює управління транспорту та зв'язку Львівської ОВА.

Як просувається робота над створенням молодіжних центрів у громадах Львівщини можна дізнатись з посиланням.

Ще три автомобілі передали на фронт нашим воїнам зі Львівщини: один вирушив зі Стрийського району, придбали його коштом волонтера, два – з Дрогобиччини передали Дрогобицька районна військова адміністрація та благодійний фонд «КОЛО».

Благодійники з Франції передали медичним установам Городоцької громади Львівського району обладнання для двох стоматологічних кабінетів, лікарняні меблі, медикаменти, ковід-тести, медичні розхідники тощо.

У Кам'янці-Бузькій та Жидачеві упродовж тижня відбудуться тренінги про те, як отримати грантові можливості, заповнити заявку, навчитись на практиці підбирати програми для свого підприємства. Детальніше – тут.

Для молодіжних лідерів, громадських активістів та всіх, хто дбає про розвиток й екосвідомість відбудеться «Лідерська академія Let’s do it, Ukraine Leaders Academy». Більше інформації про подію та посилання на реєстрацію за посиланням.

Як не дати себе ошукати в інтернеті. Наше управління з питань цифрового розвитку підготувало важливі рекомендації. Всі вони – тут.