ДонорUA розпочав Всеукраїнську акцію «Найтепліший день донора»

ДонорUA розпочав Всеукраїнську акцію «Найтепліший день донора». Подія покликана привернути увагу до донорського руху та проблеми нестачі донорської крові. Із метою популяризації донорства та зміни ставлення суспільства, у межах даної акції, проведуть забір крові для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Львівської обласної дитячої лікарні.

Для донорів підготували частування та сувеніри від партнерів, а також розіграш гаджетів від бренду «Gelius». Окрім того, організатори закликають донорів зробити маленькі подаруночки для підопічних онкогематологічного відділення. Це можуть бути:

  • маленькі іграшки, які можна мити, без дрібних деталей
  • книжки для різного віку
  • розмальовки, канцтовари
  • пазли
  • невеличкі конструктори.

Категорично не можна дарувати: м'які іграшки, іграшки з вираженим ароматом, снеки, смаколики тощо.

У Львові захід відбудеться за адресою вул. Княгині Ольги, 95, ТЦ «МАРК» - центр меблів та інтер'єру, 21 грудня (вівторок) з 8:30 до 13:30.

Щодо уточнення інформації можна звертатися за телефоном або писати на пошту:

067 303 96 99; 073 965 5878, a.magaletskyi@donor.ua (Андрій).

Довідково:

ДонорUA – автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, розроблена з метою популяризації донорського руху в Україні. Проєкт створений під егідою ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» й української ІТ-компанії «DevRain». За час свого існування ДонорUA об’єднав більше 40 тисяч донорів.

Переглядів: 0