Долучитися до новостворених штурмових бригад «Гвардія наступу» можна у 8 ЦНАПах Львівщини

Бригади створюватимуть на базі Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

Ініціатива створення нових штурмових бригад належить Міністерству внутрішніх справ України. Кожна бригада матиме свої бойові завдання, однак усі вони працюватимуть на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.

Бригади створюватимуть на базі Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В».

Основу новостворених бригад складатимуть чинні та колишні військові та правоохоронці, які ще у 2014 році стали на захист України. Додатково бригади укомплектовуватимуть добровольці.

Кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний тест та тест з фізичної підготовки. Лише після цього його чи її зарахують в обрану бригаду: Нацгвардії, Держприкордонслужби чи Нацполіції.

Після медичних комісій для бійців бригад розпочнеться навчання. Воно триватиме кілька місяців: спочатку індивідуальне, потім – у складі підрозділу. Коли командир буде розуміти, що підрозділ готовий, він перейде до виконання бойових завдань.

Охочі приєднатися можуть подати анкету на сайті «Гвардії наступу». У Львівській області подати заявку на вступ до бригади можна у 8 ЦНАПах за такими адресами:

1. м. Кам’янка-Бузька, Львівський район, вул. Незалежності, 20 А;
  2. м. Городок, Львівський р-н, вул. Майдан Гайдамаків, 6;
  3. м. Стрий, Стрийський р-н, вул. Шевченка, 71;
  4. м. Дрогобич, Дрогобицький р-н, вул. Бориславська, 8-А;
  5. м. Золочів, Золочівський р-н, вул. Чорновола, 3;
  6. м. Самбір, Самбірський р-н, площа Ринок, 1;
  7. м. Червоноград, Червоноградський р-н, пр. Шевченка, 27;
  8. м. Яворів, Яворівський р-н, вул. Львівська, 10.