Доходи бюджетів Львівщини в січні-лютому: у понад 60 громадах збільшились надходження

У департаменті фінансів розповіли про стан виконання місцевих бюджетів області за 2 місяці цього року в територіальному розрізі.

Загалом по області план надходження податків до загального фонду бюджету в січні-лютому перевиконано на 18 %.

Лише 4 громади Львівщини (із 73) не забезпечили виконання планових завдань (місяць тому таких було 5). Це Заболотцівська, Моршинська, Перемишлянська і Червоноградська громади. Для порівняння, торік план двох місяців не виконали 12 ТГ.

Зросли надходження порівняно з відповідним періодом торік в усіх громадах, за винятком Заболотцівської, Підберізцівської, Рудківської, Славської, Меденицької, Бориславської, Журавненської, Моршинської, Оброшинської, Перемишлянської та Поморянської.