До уваги ЗМІ: стартує конкурс журналістських матеріалів в межах проєкту «Безпека (Ци)Вільних»

35 відібраних журналістів з кількох областей отримають стипендії на створення матеріалів, присвяченим темі цивільної безпеки у їхніх регіонах.

Заявки можуть подавати журналісти телевізійних, друкованих, онлайн і радіо медіа. Географія заявників — Полтавська, Одеська, Житомирська, Львівська, Рівненська, Волинська та Закарпатська області.

Для участі в конкурсі журналістам необхідно запропонувати тему та концепцію матеріалу, яка має продемонструвати безпечні рішення для викликів, з якими українці у їхньому регіоні/громаді стикаються в побуті. Перевага надаватиметься пропозиціям у жанрі журналістики рішень або форматі how-to.

Тема матеріалу може стосуватись:

  • проблеми у сфері цивільної безпеки та шляхи їх вирішення (безпечне опалення будинків, пожежна безпека, правильне поводження з газовими та іншими приладами);
  • ініціативи у вашому регіоні у сфері цивільної безпеки;
  • добровільний пожежний рух у вашій області;
  • класи безпеки у вашій області та інші ініціативи щодо навчання населення правилам цивільної безпеки;
  • адаптація переселенців до потенційних небезпек у новому регіоні;
  • як громади вашої області працюють над посиленням власної безпеки (з фокусом на цивільній безпеці).

Для участі у відборі заповніть анкету до 15 січня 2023 року. Крайній термін публікації стипендійних матеріалів — 15 лютого 2023 року. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерки проєкту Юлії Мішиної: ymishyna@internews.ua.

Конкурс журналістських матеріалів організовано ГО «Інтерньюз-Україна» у співпраці з Державною службою надзвичайних ситуацій України в межах проєкту «Безпека (Ци)Вільних», який реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Переглядів: 0