До уваги жителів області: після знахідки вибухонебезпечного предмета негайно повідомте рятувальників

Жителі Львівщини мало не щодня знаходять вибухонебезпечні предмети часів II Світової війни. Про це повідомляють в Державній службі надзвичайних ситуацій Львівської області.

У суботу, 18 червня, близько 20:00 год до рятувальників надійшло повідомлення, що в селищі Бориня на вул. І. Франка, 192 Самбірського району, під час земляних робіт виявили предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів II Світової війни.

Ще одне повідомлення надійшло у неділю, 19 червня, близько 19:00, що в с. Бояничі Червоноградського району. Під час прогулянки поблизу піщаного кар’єру знайшли предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів II Світової війни.

До другого Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України подали заявки на вилучення та знищення боєприпасів.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається з проханням дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечної знахідки. Не наражайте себе на небезпеку: в жодному разі не торкайтесь небезпечного предмета, не переносьте та не розбирайте його, не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку за номером «101» або «102»!

Переглядів: 0