До уваги водіїв: тимчасово припинили рух вантажного транспорту

У зв’язку з погіршенням погодних умов, сильними опадами снігу, поривами вітру, й, відповідно, з обмеженням видимості, Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з Патрульною поліцією прийняла рішення про обмеження руху вантажного автомобільного транспорту.

Зокрема, рух вантажівок обмежено з 9:00 год середи, 4 січня, на ділянці автомобільної дороги державного значення М-06 Київ-Чоп км 621-702, (від м. Стрий до межі із Закарпатською обл). Окрім того, з 10:30 год обмежено рух вантажного автомобільного транспорту на ділянці автомобільної дороги державного значення Н-13 Львів-Самбір-Ужгород км 132-156, (від м. Турка до межі із Закарпатською обл).

Вантажівки скеровуватимуть у визначені місця тимчасового відстою. Із переліком визначених місць тимчасового відстою автотранспорту можна ознайомитися тут. Окрім того, інформаційні щити з переліком місць відстою встановлено на усіх дорогах державного значення на межі Львівської області.

Також Служба автомобільних доріг у Львівській області закликає водіїв бути дуже уважними під час руху дорогами області, а при можливості утриматись від поїздок.

Нагадуємо, що за інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, найближчими днями очікується значне зниження температури. Зокрема, 4-5 січня вночі спостерігатимуться пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с. Вдень пориви вітру 18 – 23 м/с, хуртовини; місцями сильний сніг. На дорогах ожеледиця, вдень подекуди снігові замети.

-6 січня впродовж доби 12 – 17° морозу;

-7 січня вночі 15 – 20° морозу, місцями (переважно в горах) до 25° морозу, вдень 12 – 17° морозу;

-8 січня вночі 18 – 23° морозу, місцями 26 – 30° морозу, вдень 9 – 14° морозу.

Переглядів: 287