До уваги суб’єктів господарювання: триває щорічний прийом декларацій про відходи

Декларації про відходи за 2022 рік потрібно подати до 20 лютого 2023 року.

Подача декларацій про відходи є обов’язковою для суб’єктів господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000 умовних одиниць.

Звертаємо увагу, що декларація про відходи подається заявником виключно в електронній формі через вебпортал ЕкоСистема за посиланням.

Щоб подати декларацію, заявнику потрібно пройти автентифікацію з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті відповідно до вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги», або інших засобів електронної ідентифікації, які дають змогу однозначного встановлення особи.

На підставі поданих заявником відомостей і даних здійснюється внесення декларації до реєстру в автоматичному режимі з присвоєнням реєстраційного номера та оприлюдненням цієї інформації в ЕкоСистемі.

Нагадуємо, «ЕкоСистема» – це національна платформа, де зібрано всі адміністративні екопослуги для бізнесу та всю екологічну інформацію для громадян.

Переглядів: 0