До уваги аграріїв: земельний аукціон з продажу права оренди відбудеться 30 вересня

30 вересня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення індивідуального садівництва знаходяться:

на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 20 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 23983,64 грн.

на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 20,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 24006,34 грн.

на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 18,60 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 12447,61 грн.

на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 8,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 16750,47 грн.

на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 8,50 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 5688,42 грн.

на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 12,53 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 34574,84 грн.

на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 6,50 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 18545,78 грн.

на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 4,40 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 4321,64 грн.

Місце проведення торгів: Львівська область, Львівський район,  смт. Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74 (приміщення селищної ради). Початок земельних торгів о 10:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 07:00 год до 09:40 год.

Останній день прийому заяв 24 вересня 2021р до 14:30 год.

«Для сільськогосподарського підприємства придбання землі в оренду на земельних аукціонах являється зручним способом збільшення площ землекористування, оскільки звільняє їх від необхідності витрачати час на оформлення документації для отримання земельної ділянки у користування», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.