До уваги аграріїв Львівщини: до Комплексної програми підтримки сільського господарства внесли зміни

Також збільшили фінансування за напрямом часткового відшкодування вартості високорепродукційного насіння згідно поданих заявок до 1200,0 тис. гривень.

Окрім цього, внесли зміни щодо підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів. Тепер фінансова підтримка надається суб’єктам підприємництва на придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, послуг пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції, придбання комплектуючих виробів і деталей для ремонту виробничого і не виробничого обладнання; придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом, придбання основних засобів, біологічних активів для діяльності в агропромисловому комплексі.

Існують 5 основних критеріїв за якими будуть оцінюватись подані заявки-анкети на отримання пільгового кредиту. А саме:

1. Кількості земель сільськогосподарського призначення (рілля, пасовища, сіножаті, багаторічні насадження в обробітку (користуванні).
  2. Кількості тварин, які утримуються.
  3. Кількості основних видів продукції, яка виробляється.
  4. Середньооблікової кількості робочих місць.
  5. Суми сплачених податків, зборів.

Суб’єкти підприємництва, які продемонструють позитивну динаміку з будь-яких трьох критеріях з п’яти, матимуть переважне право на одержання кредиту в сумі до 500 тис. грн терміном до 5 років з відтермінуванням погашення основної суми зобов’язання до 1 року.