До уваги абітурієнтів: триває вступна кампанія у вищі військові навчальні заклади

З 1 січня розпочалася вступна кампанія у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ), закладах фахової передвищої військової освіти (ЗФПВО) та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти (ВНП ЗВО).

Відтак, юнакам та дівчатам Львівщини, які прагнуть пов'язати своє життя з військовою справою, з 1 січня по 1 червня поточного року необхідно особисто надати до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) заяву на ім'я начальників районних/об'єднаного міського ТЦК та СП, де вони перебувають на обліку або за місцем проживання.

У заяві зазначають:

- прізвище, ім'я та по батькові;

- день, місяць і рік народження;

- поштовий індекс, адреса місця проживання та номер контактного телефону;

- найменування обраного ЗФПВО, ВВНЗ або ВНП ЗВО;

- код галузі знань і спеціальності та спеціалізацію підготовки;

- перелік конкурсних предметів, з яких вступник зареєструвався для проходження ЗНО знань в Українському центрі оцінювання якості освіти (якщо реєстрація мала місце) або сертифікатів ЗНО (після його проходження).

До заяви додаються:

- автобіографія;

- копія документа державного зразка про повну загальну середню освіту (раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або ступінь вищої освіти) на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього;

- шість кольорових фотокарток розміром 3×4 см;

- копії документів, які відповідно до чинного законодавства встановлюють право на пільги при вступі до ВВНЗ ( ЗФПВО, ВНП ЗВО);

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

- два поштових конверти з марками і заповненими особисто адресою проживання та адресою районного (міського) ТЦК та СП, де вступник перебуває на військовому обліку;

- копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України), військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”), або інший документ, який засвідчує особу і громадянство.

Усі копії документів потрібно засвідчити начальником районного ТЦК та СП, до якого вони подаються, або в установленому законодавством порядку.

За додатковою інформацією можна звертатись до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання, а про деталі вступу до кожного з військових навчальних закладів можна стежити на сторінці Львівського обласного ТЦК та СП.

Переглядів: 0