До українських захисників на фронт поїхали 5 автомобілів з гуманітарною допомогою від волонтерів

23 вересня на фронт до українських військовослужбовців поїхали ще п’ять автомобілів високої прохідності. Ці позашляховики передала громадська організація «Білі горвати», яка з 2014 року допомагає нашим захисникам у боротьбі проти російських загарбників.

Автомобілі призначені для бригад, які виконують бойові завдання у Сумській та Харківській області, вони поїдуть також в Ізюм і Бахмут. За сприяння Львівської ОВА частину позашляховиків привезли з-за кордону.

Окрім передачі транспортних засобів на фронт, волонтери ГО «Білі горвати» привозять з зони бойових дій пошкоджені автомобілі для подальшого ремонту.

Нове життя позашляховикам дають в ГО «Ретровики Львова», відтак вони повертаються виконувати бойові завдання на передову. Одну з відремонтованих автівок отримають бійці львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Усі автомобілі заповнені продуктовими наборами, генераторами, сонячними батареями. Зовсім скоро вони допомагатимуть українським військовослужбовцям наближати Перемогу над ворогом.

Переглядів: 0