До роковин вторгнення швейцарський митець підсвітив визначні будівлі Львова

Всі охочі змогли побачити художні проєкції, присвячені річниці повномасштабної війни в Україні, а також українські символи незламності.

Вчора у Львові розпочався другий світловий арт-тур швейцарського митця Геррі Хофштеттера містами України.

Цього разу він підсвітив будівлі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, аби вшанувати пам'ять жертв російської агресії.

Акція солідарності приурочена до роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну  та має на меті принести українцям надію та світло, яких вони були позбавлені упродовж року війни, сповненого трагедій і руйнувань.

Під час арт-туру на будівлях всі охочі змогли побачити художні проєкції, присвячені річниці повномасштабної війни в Україні, а також українські символи незламності.

Всесвітньо відомий художник приїхав до України на запрошення Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, за ініціативи та підтримки Посольства Швейцарії в Києві.

Зазначимо, що у межах арт-туру містами України «Вшанування пам'яті. Світло для надії» всесвітньо відомий художник зі світла «фарбує» будівлі й пам’ятники у символічні патерни в кольорах державного прапору.

Довідково

Геррі Хофштеттер – всесвітньо відомий митець зі Швейцарії. Своїми роботами він доводить, що варто жити й захищати планету Земля та її довкілля. Серед робіт митця, зокрема – освітлення гори Маттерхорн у Швейцарії.

Переглядів: 1