До програми грантової підтримки «єРобота» внесли зміни: які переваги для підприємців

Уряд вніс зміни до програм грантової підтримки «єРобота», за якою підприємцям надають мікрогранти на власну справу та гранти на розвиток садів та теплиць.

Проєкт «єРобота» включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.

Серед основних змін:

1) перенесено дату початку шестимісячного строку, протягом якого мають бути створені робочі місця та відбутись працевлаштування на них осіб: з дня укладання договору мікрогранту на термін, який розпочинається з дня зарахування коштів на рахунок отримувача;

2) надано можливість подання сканованих копій проектів висадки насаджень та проектів будівництва модульних теплиць, що обов’язково додаються до заяв на отримання відповідних грантів;

3) встановлено максимальні розміри гранту на будівництво модульних теплиць залежно від площі модульної теплиці, а саме:

  • 0,4 га - 0,6 га – 2 млн гривень;
  • 0,8 га - 1,2 га – 3,5 млн гривень;
  • 1,6 га - 2,4 га – 7 млн гривень;

4) уточнено кількість нових робочих місць, які необхідно створити за підсумками реалізації проекту будівництва модульної теплиці.

Раніше потрібно було створити щонайменше 40 нових робочих місць, а зараз пропонується не менше 14 нових робочих місць на 1 гектар модульних теплиць.

«Затверджені зміни матимуть позитивний влив на розвиток малого аграрного бізнесу і сприятимуть більшій активності аграріїв брати участь у грантових програмах. На кінець жовтня місяця виробники агропромислового комплексу Львівщини отримали право на одержання грантів на загальну суму 87 млн грн, в тому числі: 3 виробникам на розвиток ягідників на суму 18,2 млн грн, 10 виробникам на збільшення потужностей переробних підприємств на суму 66,9 млн грн та 8 виробникам на розвиток власної справи в сумі 1,9 млн грн», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Переглядів: 0