До оцінювання допустили понад дві тисячі заявок Конкурсу проєктів місцевих ініціатив 2020 року

На Конкурс проєктів місцевих ініціатив 2020 року подано більше двох з половиною тисяч заявок, до оцінювання допустили 2170 зареєстрованих заявок.

Лідерами за кількістю зареєстрованих заявок серед міст обласного значення є Львів, Дрогобич і Борислав, серед районів - Золочівський, Жовківський, Старосамбірський. Про це сьогодні йшлося під час засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 - 2025 роки.

У розрізі пріоритетів найактивнішими, як і в попередні роки, є конкурсанти, що подавали заявки в пріоритет «Освіта» – 758 проєктів, далі йдуть пріоритети: «Інші пріоритети» – 396 та «Культура» – 348. Найменше подано заявок у пріоритеті «Безпека» – 71.

«Приємно, що вкотре гідно попрацювали щодо подачі проектів освіта та культура. Дещо нижчою є кількість поданих заявок від обласних закладів та установ, де ми плануємо провести аналіз у зв’язку з цим фактом», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

В межах засідання члени ради розглянули склад експертної комісії, що здійснюватиме у 2020 році оцінювання проєктів та затвердили також експертні групи, які до 15 січня працюватимуть над оцінкою проектів. Після цього відбудеться затвердження потенційних переможців.

Зазначимо до 25 березня планують вирішити на які проекти скеровувати кошти. На майбутній рік в обласному бюджеті передбачено 140 млн грн для співфінансування проєктів-переможців.

Переглядів: 12