До Миколаївської громади прибула допомога від International Medical Corps

Представники Міжнародного Медичного Корпусу (International Medical Corps) передали до Миколаєва 249 наборів із засобами гігієни для внутрішньо переміщених осіб.

"Ці набори отримають ті внутрішньо переміщені особи, які знайшли свій прихисток у Миколаївській громаді. Зараз на Миколаївщині проживає близько двох тисяч осіб, серед яких діти та люди похилого віку. Волонтери Міжнародного Медичного Корпусу надають допомогу переселенцям Львівщини вже не вперше", - повідомили у громаді.

Представники Миколаївської громади подякували волонтерам за небайдужість та допомогу.

Зазначимо, що Міжнародний Медичний Корпус є глобальною службою швидкого реагування, яка надає невідкладну медичну допомогу та пов’язані з нею послуги тим, хто постраждав від конфліктів, катастроф і захворювань, незалежно від того, в якій точці світу перебувають потерпілі. Організація була заснована в 1984 році лікарями та медсестрами — волонтерами. Нині медичний корпус налічує близько 7500 співробітників по всьому світу.