До Міжнародного дня захисту дітей у Львові організували спортивне свято та зустріч з легендарним псом Патроном

Щороку 1 червня в Україні та світі відзначають Міжнародний день захисту дітей («International Day for Protection of Children»).

З нагоди свята сьогодні на стадіоні «Динамо» для дітей-переселенців та маленьких жителів Львівщини організували спортивний захід у межах проєкту «Українським дітям – українська книга».

«Для вас нині організатори заходу презентують дуже багато розваг. Але закликаю: завжди пам’ятайте наших супергероїв – чоловіків та жінок, які боронять наш край. Це люди, які вчиняють подвиги заради того, щоб небо над вами було мирним. Ніколи не поспішайте дорослішати, насолоджуйтесь життям і дитинством, бо це найкращий час», – привітав дітей начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У програмі заходу – виставка техніки ДСНС, виступи кінологів, спортивні змагання від ЛОО ФСТ «Динамо», подарунки від партнерів та майстер-класи. Також діти отримають   книжкові подарунки в межах акції від видавництв та Держкомтелерадіо «Українським дітям – українська книга».

Особливим гостем свята, на якого з нетерпінням чекали дітлахи, був легендарний пес Патрон. Це талісман Служби України з надзвичайних ситуацій, який під час російсько-української війни допомагає розміновувати території від вибухових пристроїв.

Нагадаємо, цього року, у зв’язку з воєнними подіями, Львівська область прихистила майже 800 внутрішньо переміщених дітей, з них 467 – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Решта – діти-вихованці інтернатних закладів.

Переглядів: 0