До Львова на лікування прибули 30 пацієнтів з Донецької та Дніпропетровської областей

Сьогодні до Львова евакуаційним потягом з Покровська на лікування прибули 30 пацієнтів з Донецької та Дніпропетровської областей. Серед них – 1 дитина.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Стан людей лікарі оцінюють як важкий та середньої важкості. Прийняли їх у чотирьох медзакладах області. Зараз надають необхідну допомогу та догляд. У лікарнях пацієнтам всього вистачає. Дяка та шана лікарям і всім, хто допоміг з евакуацією. Швидкого одужання постраждалим», - зазначив начальник Львівської ОВА.

Нагадаємо, що у вівторок до Львова на лікування евакуаційним потягом прибули переселенці з Київської та Харківської областей.

Загалом на Львівщині отримали медичну допомогу від початку повномасштабної війни майже 99 тисяч мешканців інших областей України.