До Дня залізничника у Львівській ОВА нагородили працівників галузі

Кращим представникам залізниці вручили подяки, зокрема за невпинну роботу впродовж повномасштабного вторгнення.

Сьогодні, 4 листопада, заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко відзначив залізничників за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток залізничного транспорту та допомогу під час російсько-української війни.

«Вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника України! Ви щодня робите величезний вклад у наближення перемоги. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло», – привітав присутніх Юрій Бучко.

Він наголосив, що впродовж повномасштабного вторгнення система залізниць Львівщини постійно займалась важливою справою – евакуацією людей.

«Від початку повномасштабного вторгнення система залізниць проявила себе міцною та такою, що швидко пристосовувалася до обставин. Попри постійну небезпеку залізничники щодня під ракетними ударами евакуйовують людей та доправляють на експорт мільйони тонн українського зерна», – підкреслив Юрій Бучко.

Окрім цього, вокзал став тимчасовим гуманітарним хабом для ВПО, де людям надають всю потрібну допомогу.

«Львівський залізничний вокзал став головним перевалочним пунктом для сотень тисяч переселенців з охоплених війною регіонів України, за стінами якого безпека, допомога, гаряча їжа та жаданий відпочинок.

Команді залізничників довелося переформувати вокзал на гуманітарний хаб, вирішувати серйозні професійні виклики й опанувати невластиві для себе функції. І все це заради наближення перемоги», – зазначив заступник начальника ЛОВА.

Переглядів: 0