До Дня волонтера львівським медикам передали нові сучасні автомобілі

Ці автомобілі слугуватимуть медикам та жителям Яворівського й Львівського районів.

Авто передали в межах проєкту Червоного Хреста в Україні «Мобільні медичні бригади». Кошти на придбання надали у Фінському товаристві Червоного Хреста.

«Наша співпраця стала можливою завдяки меморандуму, що підписали між Товариством Червоного Хреста та департаментом охорони здоров’я Львівської ОВА. Ще плануємо отримати 5 автомобілів, а загалом Львівщина отримає 7 машин для усіх районів області», - розповіла директорка Львівського обласного центру громадського здоров'я Мар’яна Служинська.

«Вчинки людей змушують задуматись про те, що в найважчі часи завжди знайдуться ті, хто допоможе. Дякуємо організації Червоного Хреста за такий приємний подарунок в такий особливий день. Є моменти, коли нам необхідна допомога, турбота та увага, тому незалежно від місцевості та верстви населення, кожен має отримувати доступну, якісну та кваліфіковану медичну допомогу. Ці автомобілі стануть вагомою підтримкою у роботі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Вчасно бути в потрібному місці і часі – це те, чого ми прагнемо, адже життя і здоров’я наших мешканців – це пріоритет охорони здоров’я», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

За словами т.в.о голови Червоного Хреста у Львівові Івана Семерака така співпраця має на меті забезпечити у закладах первинної медико-санітарної допомоги доступність медичної допомоги для вразливих категорій населення. Це стосується осіб, що постраждали від воєнних дій та мають утруднений доступ до діагностики і лікування хвороб загально-терапевтичного профілю, в першу чергу, неінфекційних захворювань.

Переглядів: 0