До Дня працівника лісу на Львівщині відзначили працівників лісгоспів та передали автомобілі для ЗСУ

День працівника лісу в Україні відзначають щорічно у третю неділю вересня.

Сьогодні, 14 вересня,  у Львівському обласному насіннєво-селекційному центрі у межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000 автомобілів свободи» лісгоспи області передали військовим 10 позашляховиків. Серед них авто різних марок: Kia, Honda, Volkswagen, Ssangyong, Mercedes, Subaru та ін.

Кожен лісгосп Львівщини придбав за власні кошти один автомобіль.

Максим Козицький привітав лісівників області та деревообробників з професійним святом та вручив їм подяки від Львівської ОВА.

«Дякую лісівникам і деревообробникам Львівщини за те, що ви єдині. Жодна війна вас не зламає! Дякую за те, що ви робите щодня – захист лісу, заготівля, підгодівля диких тварин. Дякую вам за цю допомогу для військових! У ваше професійне свято ви зробили подарунок Збройним Силам України. Львівщина – непереможна! Україна непереможна. Нас ніщо не зламає!», – зазначив Максим Козицький.

Подяками від Львівської ОВА нагородили:

• Косовського Антона - директора державного підприємства «Рава-Руське лісове господарство»;
  • Приндака Василя - директора Національного природного парку «Сколівські Бескиди»;
  • Височанського Василя - заступника директора - керуючого ВВП  «Надлісництво Жовква» державного підприємства «Львівське лісове господарство»;
  • Мрочка Юрія - заступника директора - керуючого ВВП «Старий Самбір» державного підприємства «Самбірське лісове господарство»;
  • Кравчука Андрія - директора ПП «ЛЬВІВ-ПАК»;
  • Бокала Василя - директора ТОВ «АГРОДЕРЕВ»;
  • Борила Ігоря - директора ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС»;
  • Демчишака Юрія - директора ТЗОВ НВП «СІРІОН»;
  • Хмільовські Давіда - директора ТЗОВ «ЕІМО»;
  • Малого Андрія - директора ТЗОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «СЕРВУС»».

Окрім того, до Дня лісівника лісгоспи теж отримали в подарунок автомобілі – 6 пожежних авто від обласного управління Державної служби надзвичайних ситуацій, які сьогодні урочисто передав начальник управління Юрій Кагітін.

Загалом, від початку повномасштабної війни, державні лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства передали для ЗСУ 111 автомобілів (25 вантажних та 86 позашляховиків), 35 тепловізорів, 1300 тактичних рюкзаків, а також велику кількість теплого одягу, медичного обладнання та медикаментів, продуктів харчування. Для будівництва фортифікаційних споруд та обігріву доправили 16200 м3 деревини.

Додамо, що зараз 116 лісівників Львівщини зі зброєю в руках захищають нашу Батьківщину від російської навали.

«Ми виконали всі наші планові лісогосподарські показники. Обсяг реалізації зріс на 159%. Ми реалізували продукції на 1,6 мільярда гривень. Заплатили 486 мільйонів гривень податків, що на 159 мільйонів більше ніж за вісім місяців 2021 року. Середня заробітна плата у лісгоспі становить 24 тисячі гривень. Лісовий сектор економіки становить чверть всіх валютних надходжень в нашій області», – наголосив керівник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

Зазначимо, що Львівська область належить до найбільш лісистих регіонів України, ліси займають 31,8% її території. Загальна площа земель лісового фонду становить 694,4 тис.га, з яких вкрита лісовою рослинністю 628,7 тис га.