До діток з Яворівського району завітав Святий Миколай (фото)

Талановиті колективи громад Яворівщини створили атмосферу казки для малечі та дорослих.

У кожній громаді Яворівського району відбулись святкові заходи з нагоди Дня Святого Миколая. Талановиті колективи громад створили атмосферу казки для малечі та дорослих, кульмінацією якої був візит Святого Миколая з подарунками.

З вогниками в очах діти розповідали віршики та співали пісні Святому Миколаю. А найголовніше просили миру та спокою для України, здоров’я та сили для наших захисників.

Зокрема, вчора у залі Культурно-мистецький центр «Сокіл» відбулось справжнє свято для малечі. Талановита молодь Яворового краю, Народний аматорський театр ім. Т. Підлісного КУ «Народний Дім міста Яворова», зразковий аматорський танцювальний колектив «Первоцвіт» та гімнасти Спортивно-оздоровчий клуб «Омія» створили атмосферу казки для присутніх.

У Новояворівській, Шегинівській та Судововишняньські громадах теж до діток завітав святий Миколай, а талановита молодь громади подарувала справжнє свято для глядачів.

Напередодні у Мостиськах урочисто відкрили різдвяну шопку. У Народному домі діти та дорослі чекали на Святого Миколая. Вихованці Дитячої школи мистецтв прославляли Святого Отця піснями та віршами.

Також сьогодні святий Миколай завітає до дітей з Івано-Франківської громади.