До бюджетів громад Львівщини надійшло понад 3 млн гривень за надані адмінпослуги Держгеокадастру області

Більшість таких послуг надали безоплатно.

Від початку 2022 року працівники ГУ Держгеокадастру у Львівській області надали понад 128 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру громадянам та юридичним особам.

Більшість таких послуг надали безоплатно (78% від всіх). Також за послуги, які надаються на платній основі, надійшло 3,2 млн грн до місцевих бюджетів громад.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надано громадянам безоплатно», – зазначає начальник ГУ Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

До теми: Відтепер сформувати витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель можна автоматично.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні, нагадуємо про можливість  замовити адміністративну  та інші послуги Держгеокадастру онлайн. Усі Е-сервіси Держгеокадастру працюють у звичному режимі і є  як ніколи актуальними», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Переглядів: 0