До 6 червня тривають публічні консультації щодо документа Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027

Публічні консультації щодо майбутнього проекту Програми Польща-Україна 2021-2027 тривають до 6 червня. До участі запрошують осіб та представників установ, зацікавлених у транскордонному співробітництві між Польщею та Україною.

Так, сьогодні у Львівській ОВА представник Програми Василь Хім’як поінформував усіх присутніх щодо тематичних напрямів Програми, розподілу бюджету і вимог до потенційних проєктів, які відображають потребу прикордонних регіонів у реалізації проектів спрямованих на покращення екології, освіти, охорони здоров’я, туризму, а також розвитку прикордонної інфраструктури та міжнародних пунктів пропуску.

Важливо зазначити, що програмний період 2021-2027 орієнтується на наступні тематичні цілі:

  • Пріоритет 1. Навколишнє середовище (довкілля);
  • Пріоритет 2. Охорона здоров’я;
  • Пріоритет 3. Туризм;
  • Пріоритет 4. Співпраця (кооперація);
  • Пріоритет 5. Кордони.

Публічні консультації щодо майбутнього проекту Програми Польща-Україна 2021-2027 тривають з 16 травня по 6 червня. Їхньою метою є вивчення думки та отримання коментарів до проєкту Програми.

Відтак, щоб подати коментарі щодо проєкту Програми необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням. Коментарі можна надсилати до 6 червня 2022 року.

Презентацію Програми транскордонного співробітництва INTERREG 2021-2027 Польща-Україна можна переглянути за посиланням. 

Довідково:

Усі проєкти, що фінансуються в рамках Програми, є некомерційними та сприяють покращенню якості життя жителів східної Польщі та західної України.

Кожен проєкт, що співфінансується, повинен продемонструвати сильний транскордонний вплив не лише завдяки партнерству, але насамперед завдяки результатам діяльності та їх позитивному впливу на прикордонну територію та її мешканців.

Переглядів: 5