Для завершення перинатального центру у Львові залучать кошти державного та обласного бюджетів

На реконструкцію Львівського перинатального центру планують залучити додаткові кошти. Окрім 45 млн грн, виділених Кабінетом Міністрів України, ремонтні роботи мають намір дофінансувати з обласного бюджету.

Про це розповіла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак за результатами засідання за участі голови обласної ради Олександра Ганущина, представників профільних комісій облради, трудового колективу Центру.

"В обласній раді сьогодні розглянули можливість співфінансування реконструкції Перинатального центру, - говорить Ірина Гримак. - Маючи значний фінансовий ресурс, який виділив Уряд, та заручившись підтримкою обласної ради, нам вдасться залучити додатковий фінансовий ресурс. А це, у свою чергу, дозволить пришвидшити реконструкцію".

За її словами, в обласній раді планують віднайти додаткові кошти завдяки приватизації комунального майна.

Нагадаємо, що для завершення будівництва центру у Львові потрібно близько 111 млн грн.