Для врегулювання ситуації з теплопостачанням у Новояворівську підписали меморандум

Сьогодні, 31 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками ТОВ «Енергія Новояворівськ», ПП «Грант Енерго М»  та громадськістю міста Новояворівськ.

За результатами зустрічі напрацювали меморандум між усіма сторонами з метою ефективної підготовки міста до опалювального сезону.

Згідно із документом, у зв’язку із напруженістю праці, пов’язаною із підготовкою Новояворівської ТЕЦ до опалювального сезону, керівник підприємства видасть наказ щодо преміювання працівників у листопаді цього року у розмірі не менше, ніж 50% посадового окладу. Окрім того, з метою забезпечення соціальних гарантій працівників, «Грант Енерго М» зобов’язане укласти з працівниками письмовий договір.

Також, ПП «Грант Енерго М» відповідно до чинного законодавства, забезпечує спеціальне навчання працівників, необхідне для їх посади, за свій рахунок,.

В свою чергу, адміністрація ТОВ «Енергія-Новояворівськ» зобов’язана передати ПП «Гарант Енерго М» всю технічну документацію, необхідну для експлуатації Новояворівської ТЕЦ. Також управитель майна вживатиме заходів для сплати ПДФО в місцевий бюджет.

Переглядів: 62