Для 32 військових формувань виділили 11 млн грн

Сьогодні, 21 березня, Львівська обласна рада підтримала Комплексну програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області на 2017 рік, розроблену департаментом з питань цивільного захисту облдержадміністрації на підставі звернень командирів військових формувань.

За словами т.в.о. директора департаменту Олександра Харчука, на реалізацію зазначеної Програми цьогоріч з обласного бюджету спрямують 11 млн грн. "До Програми включили заявки від командирів 32 військових формувань", - зауважив посадовець.

Слід зазначити, що за ці кошти планують поліпшити матеріально-технічне забезпечення військових формувань, дислокованих на території Львівської області, та які беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України. А також привести до належного стану приміщення для забезпечення роботи штабу зони територіальної оборони на об’єкті “Вузлова”.