Для збірної веслувальників Львівщини закупили чотири нові човни

«Вдосконалення матеріально-технічної бази збірних команд області — це вклад у нові результати та перемоги. Кожна перемога сьогодні і найближчим часом — це нагадування світу про мужність, силу і нескореність українського народу», — зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

На нових човнах до нових вершин веслуватимуть:

  • Віталій Вергелес — чемпіон світу, чемпіон Європи, багаторазовий призер міжнародних змагань, заслужений майстер спорту України.
  • Василь Смілка — чемпіон світу серед молоді до 23 років, мультимедаліст чемпіонату світу серед студентів, майстер спорту України міжнародного класу.
  • Валерія Терета — бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів та молоді до 23 років, майстер спорту України.
  • Христина Осіпчук — срiбна та бронзова призерка чемпiонатів світу з веслування на байдарках i каное серед юнiорiв та молодi до 23 poків, майстер спорту України.

«До речі, це не єдина ініціатива від управління молоді та спорту Львівської ОДА, яка сприятиме покращенню умов для тренувань веслувальників Львівщини. На базі спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву «Веслярик» триває будівництво елінгу для зберігання човнів. Підтримуємо ЗСУ і робимо своє. Аби бути сильними на всіх фронтах», — зазначає Роман Хім‘як.

Нагадаємо, раніше нове обладнання закупили для збірної велосипедистів Львівщини. Також нове обладнання закупили для лучників Львівщини.

Переглядів: 0