Для відновлення доступу до відомостей ДЗК сертифікованим інженерам-землевпорядникам необхідно звертатися до Держгеокадастру

Автоматизована система Державного земельного кадастру відновлює роботу в умовах воєнного стану в Україні.

За інформацією Держгеокадастру відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 р. № 564 «Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану» надання доступу до Державного земельного кадастру користувачам, які мали такий доступ до 24 лютого 2022 року здійснюється за рішенням Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на підставі звернень таких користувачів.

Відтак, для поновлення доступу до Державного земельного кадастру сертифіковані інженери-землевпорядники та сертифіковані інженери-геодезисти повинні подати до Держгеокадастру заяву про відновлення такого доступу. Заява може бути подана  у довільній формі.

«Відновлення роботи Державного земельного кадастру під час воєнного стану в Україні є вкрай важливим, а робота всіх користувачів з доступом повинна бути якісною та без порушень, адже  від цього залежить захист відомостей щодо прав як фізичних та юридичних осіб, так і держави в цілому», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

 

Корисні посилання:

  1. Постанова Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 № 564 «Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану».
  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 10.05.22 № 563 «Деякі питання регулювання земельних відносин». 
Переглядів: 0