«Для тебе, воїне!»: на потреби ЗСУ у Сокільниках зібрали понад 70 тисяч гривень

Вже другий рік поспіль дитячі хореографічні колективи області стають учасниками благодійних фестивалів, під час яких відбувається збір коштів на потреби Збройних Сил України.

Упродовж 13-14 травня у Сокільниках відбувся V Благодійний Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної, класичної та бальної хореографії «Фольклорний дивосвіт-2023» на підтримку ЗСУ в межах мистецького проєкту «Для тебе, воїне!».

«Щиро дякую усім керівникам колективів та учасникам за небайдужість і прагнення невпинно розвиватися. Ми, як члени журі, приємно вражені кількістю талановитих дітей і віримо, що незабаром Львівщина стане «найтанцювальнішою областю України». Хочу вам усім побажати особистого та професійного зростання. Не зупиняйтеся на тому, що вже досягли. Живіть, радійте та зростайте творчо», - зазначив голова Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України Побєда Харісов.

Під час фестивалю на потреби ЗСУ вдалося зібрати 73 тисячі гривень.  Усі колективи-учасники були нагороджені відповідними дипломами та нагородами.

Зазначимо, що фестиваль-конкурс відбувся за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА та організації Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України.