Для понад 200 дітей – переселенців організували акцію «Літо без тривог»

Понад 200 дітей взяли участь у акції «Літо без тривог», яка відбулася 20 липня в Аквакомплексі RUMBAMBAR.

Учасниками акції стали діти, які прибули на Львівщину із  Луганської, Харківської, Херсонської, Сумської, Донецької, Чернігівської, Запорізької областей та Мурованської ОТГ.

«Надалі заплановані ще  декілька мандрівок Львівщиною, де юні відвідувачі зможуть активно провести час, вивільнитися від негативу та набратись позитивних емоцій: походи в гори, відпочинок на воді, відвідини агротуристичних локацій, інтерактивних музеїв», – зазначила керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

Як розповів начальник Служби у справах дітей Володимир Лис, обласна військова адміністрація спільно з партнерами  робить все можливе, аби діти, які тимчасово переселені із зони бойових дій почували себе у комфорті та безпеці та реалізували своє право на безтурботне дитинство.

Партнерами сьогоднішнього свята були: Аквакомплекс RUMBAMBAR , Spodaryktravel restaurant, NewHorizonsforchildren та AerialRecoveryGroup.

Про безпеку дітей дбали фахівці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

«Літо для дітей без тривог» – це проєкт, який управління туризму та курортів Львівської ОВА у партнерстві зі Службою у справах дітей Львівської ОВА започаткували до Дня захисту дітей.

Зустрічі на туристичних локаціях мають на меті у літній період відволікти сиріт та вимушено переселених дітей від військової агресії.