Для освітян Львівщини організували тренінги з психосоціальної підтримки та першої психологічної допомоги

Організація «Save the children» впродовж 12-13 грудня провела тренінг під назвою «Психосоціальна підтримка та перша психологічна допомога. Благополуччя. Соціальне та емоційне навчання».

В заході взяли участь працівники департаменту освіти та науки Львівської ОВА, соціальні педагоги та психологи ЗПТО області.

Під час дводенного заходу учасники обговорили принципи, на яких базується психологічна допомога, навчились тому, як підтримати людину в умовах надзвичайної ситуації, розглянули піраміду інтервенцій з ПЗПСП, ознаки стресу та емоційного вигорання, навчились боротись з ними та релаксувати для того, аби відновити свій ресурс, познайомилися із соціально-емоційним навчанням (SEL).

Особливу увагу приділили темам, що стосуються реакції на стресові події та кризові ситуації, вчились основним прийомам створення дружнього середовища в колективі.

Заняття проводив Віктор Вус – тренер MHPSS та «Save the children». Під його керівництвом психологи та освітяни розвинули свої навички та отримали багато мотивації застосовувати їх на практиці.

Довідка:

«Save the Children» – це міжнародна неурядова організація з більш ніж 25000 співробітниками у 120 країнах. В Україні організація працює з 2014 року, насамперед у сферах захисту дітей, освіти та дитячої бідності, реагуючи на гуманітарну кризу за допомогою заходів спрямованих на зниження вразливості дітей та їхніх сімей, зосереджуючись на найбільш уразливих групах населення. Підтримка організації включає грошову допомогу, програми доступу до освіти, чистої води, гігієнічних наборів, освітніх наборів, забезпечення колективних центрів спеціалізованими обладнаними кімнатами для навчання, кімнатами матері та дитини та просторами дружніми до дитини та ін.

Переглядів: 0