Для очищення доріг державного та місцевого значення у Львівській області вночі задіяли 70 одиниць спецтехніки

Зараз очищення шляхів обласного та місцевого значення продовжують.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. За його словами, впродовж ночі 7 лютого на дорогах Львівщини працювало 70 одиниці спецтехніки, фахівці використали 503 тонн піщано-сольової суміші.

«Зараз очищення шляхів продовжують. Прохання до водіїв – будьте максимально уважні, зважайте на погодні умови, дотримуйтесь безпечної дистанції між транспортними засобами», – наголосив очільник області.

Служба автомобільних доріг задіяла 23 одиниці техніці, 113 тонн ПСС, водночас департамент дорожнього господарства Львівської ОВА використав 47 одиниць техніки та 390 тонн ПСС.

До уваги жителів Львівщини – якщо ви бачите нерозчищені дороги місцевого та державного значення, телефонуйте на обласну Гарячу лінію – 112.