Для наймолодших слухачів класичної музики відбудеться концерт «MozartKids»: програма

В січні відомий на весь світ композитор Вольфґанґ Амадей Моцарт святкує свій День народження! З цієї нагоди Львівська національна філармонія підготувала святковий концерт.

Концерт відбудеться вже в цю неділю, 29 січня. Початок об 11:30 год.

В межах Mozart BirthDay Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика спільно з Центром музичного розвитку «Tempo» продовжують улюблений цикл сімейних концертів.

«Ми пропонуємо вам разом зі всією родиною відвідати цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя. Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам», - зауважили у Львівській філармонії.

Концерти тривають менше години, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років. Вхід діток до 3-х років вільний!

Виконавці: Ірина Ключковська (сопрано), Володимир Щигіль (бас), Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, Сергій Хоровець (диригент).

Програма:

  1. Леопольд Моцарт. «Катання на санчатах»
  2. Вольфганг Амадей Моцарт:
  • «Маленька нічна серенада»
  • Уривки з опери «Чарівна флейта», «Весілля Фігаро», «Бастьєн і Бастьєна»
  • «Komm, lieber Mai» KV 596
  • Фортепіанна соната ля мажор, KV 331.

У випадку повітряної тривоги концерт призупинять, а усім гостям запропонують пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Переглядів: 0