Для молодіжних центрів та просторів Львівщини запускають програму менторської підтримки

Львівський обласний молодіжний центр надасть сталу та професійну підтримку командам молодіжних центрів, молодіжних просторів та місцевим ініціативним групам.

Центр допоможе залучити до діяльності центру чи простору молодь, якщо є приміщення, але молодь ним не користується.

Команда тренерів центру проведе стратегічну сесію для планування роботи команди, промодерує зустрічі команди для планування діяльності на рік, квартал, місяць та проаналізує виконання роботи, організовуватиме навчання для команд молодіжних центрів, молодіжних просторів та місцевих ініціативних груп за їхнім запитом – йдеться про навички написання грантів, проєктний менеджмент, SMM, публічні виступи, командотворення та інше.

Також передбачаються індивідуальні зустрічі з відібраними учасниками для планування подальшої спільної діяльності та написання індивідуального плану, який включатиме цілі, завдання, підготовку інструментів для опитувань, тренінгів та індивідуального навчання. Під час зустрічей також відбуватиметься обговорення плану та його затвердження з кожним молодіжним центром та  молодіжним простором.

Отримати менторську підтримку команді молодих людей можна за попередньою реєстрацією за посиланням. Тривалість менторської підтримки – 3 місяці. Зареєструватись можна до 25 листопада до 18:00.

«Нещодавно ми запустили менторську підтримку для молодих людей, які були учасниками нашої послуги «Імпактбус», таким чином ми стали молодіжним центром, який почав реалізовувати індивідуальну молодіжну роботу в нашій області. Тепер ми запускаємо послугу для команд молодіжних центрів, просторів та ініціативних груп молоді. Мета цієї послуги - підтримати команди молодих людей у їхньому прагненні до розвитку та розбудови стійких молодіжних спільнот через формат менторської підтримки. Менторами у цій послузі виступатиме команда нашого обласного молодіжного центру.

Наразі, ми хочемо запустити менторську підтримку у форматі тесту, адже ця послуга - це наша розробка і ми ще хочемо подивитись наскільки потужним буде її вплив на молодь. Ми шукаємо 5 молодих та ініціативних команд, які об'єднані ідеєю створення у своїй громаді сильного та впливового молодіжного середовища, які готові зустрічатись з нами один раз на тиждень (онлайн або офлайн) і які готові докладати зусиль для власного розвитку, розвитку молоді та громади», — зазначив т. в. о. директора обласного молодіжного центру Іван Сапса.

Нагадаємо, у вівторок у Львівському обласному молодіжному центрі відбувся черговий тренінг у межах програми «Молодіжні лідери Львівщини».

Переглядів: 0