Для юних спортсменів збірної Львівщини закупили нові велосипеди

Управління молоді та спорту ЛОВА придбало чотири нові велосипеди для спортивних шкіл, де тренуються велосипедисти збірної команди Львівщини, яка представляє область на національних змаганнях.

Покупку реалізували у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту.

«Команда управління молоді та спорту Львівської ОВА продовжує раніше започатковані ініціативи щодо розвитку спорту в регіоні навіть у найскладніші часи. Окрім забезпечення діяльності комунальних закладів та збірних команд Львівської області з видів спорту, це щоквартальні грошові винагороди спортсменам і тренерам, будівництво нової та відновлення існуючої спортивної інфраструктури, проведення спортивно-іміджевих заходів у форматі державно-приватного партнерства, окремим пріоритетом сьогодні є розвиток ветеранського спорту, зокрема табори спортивної-реабілітації та багато іншого. Наше завдання – попри всі труднощі творити умови, за яких кожен зможе максимально реалізувати свій потенціал», – підкреслив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

В управлінні зазначають, що велосипедний спорт є одним з пріоритетних видів спорту на Львівщині, адже саме наша Олена Старікова виборола срібну нагороду Олімпійських ігор 2020 року. Відтак, для підтримки молодої генерації спортсменів значно покращили матеріально-технічну базу збірної команди Львівської області закупівлею сучасних велосипедів:

  • Трековий велосипед LOOK 895 MADISON для Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
  • Трековий велосипед LOOK 895 MADISON  для випускників дрогобицької СДЮШОР «Медик», що сьогодні тренуються у Львівський обласній школі вищої спортивної майстерності.
  • Трековий велосипед LOOK 895 VITESSE для «Львівського фахового коледжу спорту».
  • Шосейний велосипед Specialised S-Works Tarmac SL5 для Львівського фахового коледжу спорту.

«Ці чотири сучасні велосипеди – це суттєво кращі умови для найкращих велосипедистів Львівщини, які вже проробили значну роботу над собою, мають амбіції та потенціал ставати європейськими чемпіонами та амбасадорами нашої країни на міжнародному рівні. А ми робитимемо все, аби зробити шлях до вершин легшим для них та тисяч інших мотивованих атлетів Львівщини», – пояснює Роман Хім’як.

Нагадаємо, саме за збірну Львівщини також виступає 16-річний перспективний спортсмен Даниїл Яковлев. Цьогоріч він виборов дві медалі на чемпіонаті світу з велосипедного спорту на треку серед юніорів та медаль на чемпіонаті Європи. Також на Львівщині тренується Кароліна Келюх, яка цьогоріч увійшла у десятку найкращих на чемпіонаті Європи.

Також Львівщина є ключовим регіоном у проведенні шосейних національних змагань. Саме на дорогах області відбуваються головні аматорські та професійні велоперегони. У 2022 році на Львівщині мали відбутись міжнародні шосейні велозмагання Tour de Lviv Region, однак у зв’язку з повномасштабним вторгненням їх відтермінували.

Переглядів: 0