Для дітей загиблих та важкопоранених Героїв організували зимовий табір у Карпатах

З 10 по 20 січня для дітей загиблих та важкопоранених воїнів із 130 батальйону територіальної оборони міста Києва благодійний фонд «Антитіла» спільно з партнерами влаштував відпочинок у Карпатах.

Під час таборування учасники побували у заповіднику «Тустань», Сколівському краєзнавчому музеї, на екофермі «Плай», піднялись на гору «Захар Беркут» та відвідали Львів.

Співорганізаторами зимового кемпу стали управління туризму та курортів Львівської ОВА і Славська громада.

«Це можливість долучитись до доброї справи. Понад 30 дітей, більшість з яких через війну залишились без батьківського плеча, мали можливість набратись сил, енергії та позитивних вражень. Все заплановане вдалося, щоправда, через відсутність снігу діти не змогли покататись на лижах. Думаю, це стане чудовим приводом повернутись в гори знову», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Додамо, що в 130 батальйоні територіальної оборони м. Київ служать музиканти гурту «Антитіла». За кілька тижнів до ротації, перебуваючи ще в липні на нульових позиціях на півночі Харківщини, команда гурту «Антитіла» та братерство 130-го батальйону ТРО, прийняли рішення допомагати і підтримувати дітей загиблих Героїв військового підрозділу до їхнього повноліття. «На цей час, Фонд опікується 50-ма  дітьми з кількох десятків родин. Зокрема, в деяких родинах загиблих військових по четверо дітей! І, на жаль, кількість підопічних Фонду постійно зростає, адже війна триває, а підрозділ продовжує виконувати бойові завдання на передовій. Це – особливий напрямок діяльності благодійного фонду, який створив гурт «Антитіла». Ми постійно шукаємо можливості, як задовольнити потреби дітей і хоча б частково замінити собою батьківське плече», – розповідає лідер гурту Тарас Тополя.

На думку ініціаторів проєкту, родини військових, які нещодавно пережили важку втрату чоловіка та батька й продовжують перебувати в умовах війни та постійної небезпеки, заслуговують на гідний відпочинок, психологічну та соціальну підтримку. Крім того, перебуваючи в групі з іншими родинами, які минулого року зіштовхнулися з аналогічною бідою, діти та сім’ї загиблих Героїв знаходяться у середовищі, яке розуміє і розділяє їх біль. Саме спільне переживання складного стану та підтримка один одного допомагають подолати ті труднощі, які випали на їхню долю.

Під час таборування учасники побували у заповіднику «Тустань», Сколівському краєзнавчому музеї, на екофермі «Плай», піднялись на гору «Захар Беркут», відвідали Львів, де для них влаштували екскурсію містом та візит до Музею науки. За час відпочинку діти також мали можливість спробувати СПА-процедури та поплавати в басейні. У програмі були кіноперегляди, тренінги, майстер-класи і робота з психологами.

Зі слів ініціаторів проєкту, впродовж відпочинку з насиченою програмою, організатори спостерігали кількість дитячих усмішок, що постійно збільшувалась – це можна назвати головним і найбільшим результатом!

Деталі поїздки та відпочинку дітей Героїв у Львівській області, локації та місця, де побували і що бачили, щирі емоції та яскраві враження – чекаємо незабаром у документальному фільмі про перший Кемп «Антитіла» на сторінках гурту та Фонду.

Управління туризму та курортів Львівської ОДА висловлює вдячність усім партнерам, які долучилися до організації заходів для дітей Героїв.

Переглядів: 0