Для дітей Донеччини та Луганщини організували футбольний турнір (ВІДЕО)

У суботу, 16 квітня, у спортивному комплексі «Боско-Арена» Салезіянського згромадження УГКЦ управління молоді та спорту Львівської ОВА провело турнір з футзалу «Разом сильніші» за участі тимчасово переміщених дітей.

За нагороди позмагались команди з Нижнього, Тошківки, Лисичанська, Сєвєродонецька. До складу кожної команди входили по п‘ятеро хлопців та дівчина від 13 до 15 років.

«Турнір «Разом сильніші» – маніфест бажанню перемагати, вірити, грати чесно й справедливо і отримувати за це приємні і пам‘ятні нагороди. Діти грали не лише за себе – вони грали за своїх ровесників, чиє життя забрала або поламала війна. Буча, Ірпінь, Гостомель, Маріуполь… Кожен точно запам‘ятає, кому присвятив цю гру», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Напередодні змагань команди потренували п’ятиразовий чемпіон, триразовий володар Кубка України, тренер збірної команди України з футболу U21 Василь Кардаш та екстренер «Карпат» та спортивний директор ФК «Покрова» Олег Бойчишин. Судили матчі також професіонали – представники асоціації футзалу Львівщини.

На переможців чекали не лише медалі та пам’ятні футболки від Управління молоді та спорту Львівської ОДА, а й ексклюзивні шоколадні м‘ячі від партнерів змагань Львівська майстерня шоколаду.