Діти-ВПО з Миколаївської області поїхали на оздоровлення у табір «Карпати кличуть»

Ще 50 дітей, які переїхали на Львівщину з Миколаївської  області, мали змогу оздоровитися в таборі «Карпати кличуть» у селищі Ворохта Івано-Франківської області.

Для дітей підготували насичену програму. Заїзд розпочався з вечора знайомств. Кожний день на відпочинку починався з ранкової молитви.

Під час перебування в таборі діти підіймалися на гори Говерлу, Хом’як, Магуру, каталися на квадроциклах, стріляли з лука. Також брали участь у різноманітних майстер-класах, зокрема з бойового гопака, конкурсах та квестах.

Кожний вечір закінчувався посиденьками біля ватри. Під час відпочинку з дітьми постійно працювали психологи та реабілітологи.

«Хочу подякувати Благодійному фонду «Опіка майбутнього», завдяки якому протягом літа у Ворохті оздоровилися та відпочили 240 дітей. Це гарний приклад співпраці влади та громадських організацій в інтересах дітей», – розповів начальник служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис.

Організатори заходу: Служба у справах дітей ЛОВА у співпраці з БФ «Опіка Майбутнього» та New Horizons for children.