Дев’ять торбин з книгами: фахівці департаменту освіти і науки Львівської ОДА підтримали ініціативу очільника області

Ці книги поповнять українську бібліотеку у польському місті Ґданськ.

Серед книжок, які принесли працівники департаменту освіти і науки ЛОВА:

- дитяча література;

- розмальовки;

- історична література;

- художня література.

Зазначимо, у травні львівська режисерка Дарина Балабай започаткувала на базі однієї з фундацій у Ґданську, яка допомагає українцям, бібліотеку літератури українською мовою.

«Станом на сьогодні книжковий фонд налічує більше ніж 1000 книг. Бібліотека стала настільки популярною, що цих книг уже не вистачає для усіх охочих. Потребують літератури як для дітей, так і для дорослих. Це може бути як українська література, так і закордонна. Важливо, щоб книги були українською мовою», – пояснив Максим Козицький.

Нагадуємо, приносити книги жителям Львівщини можна:

Львів – Львівська обласна військова адміністрація (вулиця Володимира Винниченка, 18). Залишити можна біля охорони.

Райони Львівської області – книги приймають у кожній районній військовій адміністрації.