Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Л.М. Ревуцького у 2023 році

Премія імені Л. М. Ревуцького присуджують щороку за досягнення молодих композиторів і виконавців у сфері професійного композиторського та виконавського мистецтв.

Розмір нагороди – 20 тис. грн. Премія присуджують за такими напрямами:

 • композиторська творчість;
 • концертно-виконавське мистецтво.

На здобуття премії за напрямом композиторська творчість висувають завершені музичні твори у жанрі академічного музичного мистецтва (оперний, балетний, кантатно-ораторіальний, симфонічний, вокально-хоровий, камерно-інструментальний тощо), які написали та оприлюднили впродовж останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування.

На здобуття премії за напрямом концертно-виконавське мистецтво висувають концертні програми у сфері академічної музики, які створюють професійні виконавці впродовж останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування.

Нагороду присуджують громадянам України, яким не виповнилося 35 років за музичні твори/концертні програми, які раніше не відзначали премією або іншими преміями, державними нагородами.

Пропозиції щодо претендентів вносять творчі спілки, вищі навчальні заклади культури і мистецтва, театрально-видовищні заклади, мистецькі колективи.

Для отримання премії конкурсантам потрібно подати до 30 грудня 2022 року до Державного агентства України з  питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001) перелік документів:

 • клопотання про присудження премії за зразком, наведеним у додатку до положення;
 • письмова згода претендента на висування його музичного твору/концертної програми на здобуття Премії та згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • інформаційна довідка про претендента (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформація про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, місце роботи, наявність державних нагород, контактний номер телефону та адреса електронної пошти чи інший засіб зв’язку) за підписом керівника підприємства, установи, організації, які рекомендують претендента;
 • творча характеристика претендента за підписом керівника підприємства, установи, організації, що рекомендує претендента;
 • копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
 • копії документів про освіту;
 • партитура твору – з напряму композиторська творчість;
 • аудіо-/відеозаписи твору, концертної програми;
 • ксерокопії публікацій/відгуків у засобах масової інформації на представлений твір, концертну програму та рецензії (за наявності).

Контактна особа – Гліб Генсіцький (044) 202-13-90; g.gensitskyi@arts.org.ua. Додаткова інформація – Положення про премію імені Л. М. Ревуцького.

Переглядів: 0